Elektrisko grīdu izbūve, labošana / remonts (pilnapjoma DEVI serviss)

Elektriskā apsildāmā grīda ir gan labs papildinājums esošajai apkures sistēmai, gan izmantojams arī kā galvenais apkures veids. Visbiežāk siltās grīdas izmanto vannas istabās, taču nereti tās izvēlas arī dzīvojamām un sabiedriskām telpām. Ar elektrību sildāmās grīdas pamatā ir divi veidi – grīdas konstrukcijā iebūvēts elektriskais kabelis vai elektriskais paklājs. Rezultātā grīda tiek vienmērīgi apsildīta visā platībā un telpā iegūts patīkams, komfortabls klimats. Elektriskās grīdas var ierīkot praktiski zem jebkura grīdas seguma. Savukārt, elektrisko paklāju iespējams izmantot arī grīdām, kur nav iespējams paaugstināt grīdas līmeni.

 

Elektrisko grīdu izbūve un elektrisko grīdu remonts ir vieni no pieprasītākajiem mūsu uzņēmuma pakalpojumiem. Jaunākās paaudzes elektriskās grīdas ir ne tikai viegli ierīkojamas, tās ir arī ekonomiskas, ilgmūžīgas un tām nav nepieciešama regulāra papildu apkope. Salīdzinājumā ar zemgrīdas apkuri ar ūdens cirkulāciju, elektrisko grīdu izbūve paveicama īsā laikā – pat vienā dienā. Arī elektrisko grīdu remonts ir vienkāršāks process – iespējama ātra bojājuma noteikšana un operatīva salabošana.

 

Mūsu pakalpojumi:

 

  • DEVI serviss - viens no mūsu sadarbības partneriem ir Eiropas vadošais zīmols elektriskās apsildes jomā DEVI. Tādējādi mēs klientiem varam piedāvāt gan DEVI produkciju, gan nodrošināt DEVI servisa pakalpojumus. Elektrisko grīdu izbūve ar DEVI apsildes kabeļiem vai paklājiem ir vienkārša, ātra un ar teicamiem rezultātiem. DEVI serviss nozīmē apkalpošanu gan garantijas, gan pēcgarantijas laikā. Pēc nepieciešamības tiek nodrošināts elektrisko grīdu remonts.
  • Elektroapsildes projekta izstrāde – pirms tiek īstenota elektrisko grīdu izbūve, atkarībā no objekta specifikas tiek izstrādāts elektroapsildes projekts. Mēs nodrošinām pilnu projekta izveidi, kas ietver objekta apskati, mērījumus, aprēķinus un piemērotākā siltās grīdas risinājuma izveidi konkrētajai telpai.
  • Elektroapsildes grīdu izbūve – pēc projekta saskaņošanas ar klientu nākamais posms ir elektrisko grīdu izbūve. Šajā posmā mēs nodrošinām materiālu iegādi un visu montāžu, sākot no virsmas sagatavošanas līdz gatavam rezultātam. Visus darbus veic sertificēti meistari, garantējot augstu drošību un teicamu kvalitāti.
  • Sniega un ledus elektriskās atkausēšanas sistēmas izbūve – piedāvājam izbūvēt sniega un ledus atkausēšanas sistēmas āra teritorijām, jumtu un notekreņu aizsardzībai un cauruļu aizsardzībai pret aizsalšanas risku. Izstrādājam projektu un veicam pilnu montāžu.
  • Elektroapsildes kabeļu bojājumu konstatācija un remonts grīdās – gadījumos, kad nepieciešams elektrisko grīdu remonts, nodrošinām precīzu kabeļa bojājuma vietas noteikšanu un veicam bojājuma likvidāciju.
  • Sniega un ledus elektriskās atkausēšanas kabeļu bojājumu konstatācija un remonts lietus notekrenēs un rampu segumos – ja elektriskās atkausēšanas sistēmas ekspluatācijas laikā rodas traucējumi vai bojājumi, mēs nodrošinām bojājuma atklāšanu un novēršanu maksimāli īsā laikā.